KONST / Litografier / Färglitografi 17537148
nr 1753 7148
Färglitografi
Olle Nyman (1909-1999), Sverige. Signerad, numrerad EA, daterad -88, Stilleben. Färglitografi, bildmått: 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 45x56
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:29:35
19/1 15:17:38
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor